Comarch IBARD – dysk w chmurze dla firm

Comarch IBARD (poprzednio znane jako iBard24) to kompleksowa usługa umożliwiająca bezpieczne przechowywanie danych w chmurze, wykonywanie kopii zapasowych online oraz synchronizację danych w najbezpieczniejszej chmurze w Polsce oferowanej przez Comarch. Nasze rozwiązania dedykowane są zarówno małym, jak i dużym firmom, a także dostawcom usług, włączając w to firmy telekomunikacyjne.

Bezpieczne udostępnianie i szyfrowanie plików

Administruj uprawnieniami użytkowników usługi. Dzięki szyfrowaniu danych podczas przesyłania i unikatowym kluczom, Twoje informacje pozostają bezpieczne i chronione przed nieuprawnionym dostępem.

Przechowywanie danych w chmurze

Usługa pozwala na bezpieczne przechowywanie dowolnego typu pliku w chmurze oraz daje możliwość wersjonowania każdego z nich.

Kopia zapasowa Twoich danych

Dzięki łatwemu w użyciu narzędziu do tworzenia harmonogramu kopii zapasowych, Twoje pliki i bazy danych zostaną automatycznie zarchiwizowane i przesłane do chmury w ustalonym dniu oraz o określonej godzinie.

Synchronizacja danych na wielu urządzeniach

Teraz masz dostęp do wszystkich potrzebnych dokumentów w swoim zasięgu. Edytując dane na urządzeniu mobilnym, zmiany będą automatycznie synchronizowane i widoczne w czasie rzeczywistym na wszystkich urządzeniach, na których jesteś zalogowany.

Integracja z systemami Comarch ERP

Comarch IBARD współpracuje z systemami Comarch ERP w obszarze backupu baz danych na których pracuje system ERP. Dzięki tej integracji, bezpośrednio z poziomu systemu ERP istnieje możliwość zdefiniowania zadania backupu baz danych, wywołania tych zadań oraz stałego monitoringu ich statusu.

Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci usługi opieki informatycznej i dostosowane rozwiązania, które spełnią Twoje potrzeby biznesowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. od 8:00 do 16:00.

Formularz Kontaktowy