iSklep24

 ERP Optima ERP XL iOptima24 iSklep24 


Comarch iSklep24 to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający prowadzenie działań sprzedażowych w Internecie oraz posiadający wbudowane narzędzia promocji. Unikatową jego wartością jest pełna integracja z systemami do zarządzania - Comarch OPT!MA, Comarch

iOPT!MA24, Comarch CDN XL oraz Comarch ALTUM.

 

Comarch iSklep24 pozwala w prosty i szybki sposób udostępniać sprzedawane towary, wystawiać aukcje internetowe, a także sprawnie zarządzać ofertą w Internecie. Wewnętrzne mechanizmy konfiguracji umożliwiają samodzielne kreowanie wyglądu witryny oraz dają możliwości pełnego dostosowania sklepu internetowego do potrzeb użytkownika. 

 

Największe korzyści

 

Integracja z systemami Comarch. Z systemu eksportowane są informacje o towarach, grupach towarów, cennikach, zdjęciach oraz stanach magazynowych. W drugim kierunku następuje import informacji o kontrahentach zarejestrowanych w Comarch iSklep24 i złożonych zamówieniach określających ilość towarów, sposób zapłaty, miejsce dostawy oraz dane na fakturę.

 

Dostępność w modelu usługowym. W wersji on-line oprogramowanie Comarch iSklep24 zainstalowane jest w bezpiecznych serwerowniach Comarch. Do prowadzenia sprzedaży w Comarch iSklep24 wystarczy tylko dostęp do Internetu.

 

Integracja z Allegro. Integracja Comarch iSklep24 z Allegro zapewnia uczestnictwo w największym centrum sprzedaży w Internecie. Moduł Comarch iSklep24 umożliwia wystawienie nieograniczonej ilości aukcji oraz automatyczną generację zamówień z serwisu Allegro.

 

Promocja w iGaleria24. Dostępność sklepu w internetowej galerii handlowej iGaleria24 jest możliwa tylko dla posiadaczy Comarch iSklep24, co wyróżnia sklep od konkurencji. Dodatkowo zapewni promocję oraz dobre pozycjonowanie sklepu w Internecie.

 

Wielojęzyczność sklepu. Wielojęzyczny interfejs sklepu pozwala na dostosowanie się do prowadzenia sprzedaży na rynkach zagranicznych. Oprócz wersji polskiej dostępne są cztery wersje językowe: angielska, niemiecka, ukraińska i francuska.

 

 

 

Najważniejsze funkcjonalności  

»  Rozbudowany interfejs graficzny

»  Wielofunkcyjny panel administracyjny

»  Prezentacja produktu z wieloma atrybutami (galeria zdjęć, opis, pliki PDF/Word, lista wyboru, filmy)

»  Galeria zdjęć Podobnych/Polecanych

»  Generowanie raportów, statystyk i analiz

»  Pozycjonowanie sklepu w Internecie

»  Porównywarka produktów

»  Koszt dostawy uzależniony od wagi towarów

»  Funkcje Google Analytics

»  Rozbudowana wyszukiwarka produktów (wyszukiwanie w opisach, atrybutach, w konkretnym dziale, przedziale cenowym)

»  Wybór płatności, dostawy i automatyczna aktualizacja kosztów zamówienia

»  Definiowanie punktów odbioru osobistego

»  Subskrypcja newslettera

»  Automatyczne generowanie faktur

»  Definiowanie rabatów

»  Podłączanie bannerów reklamowych

 

Integracja z porównywarkami cen

                

 

 

Integracja z systemami płatności

                  

  ____________________________

 


____________________________