iOptima24

 ERP Optima ERP XL iOptima24 iSklep24 


Comarch iOPT!MA24 jest usługą polegającą na udostępnianiu oprogramowania Comarch OPT!MA poprzez Internet w modelu usługowym. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą poprzez przeglądarkę internetową.

 

 

Korzyści wynikające ze współpracy z iOPT!MA24:

 

Dostęp do danych 24h/dobę z każdego miejsca na ziemi

Dzięki Comarch iOPT!MA24 dostęp do danych jest możliwy 24h/dobę z każdego miejsca na świecie. Nasi Klienci mogą podejmować decyzje będąc w firmie, w domu jaki i w podróży. Wszystkiego czego potrzebują to komputer z dostępem do internetu.

 

Przechowywanie danych w Comarch Data Center

  • Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane zaawansowaną technologią, wykorzystywaną np. przez największe banki w usługach bankowości internetowej. Dodatkowo informacje przechowywane w centrum danych zabezpieczane są zarówno przed fizycznym jak i wirtualnym dostępem.
  • Dane Klientów przechowywane są w Centrum Danych jednocześnie na kilku niezależnych serwerach, które są wyposażone w profesjonalne systemy podtrzymywania napięcia w razie awarii sieci energetycznej.
  • Dane wszystkich Użytkowników Comarch iOPT!MA24 kopiowane są w cyklu 24 godzinnym (procedura wykonywania kopii bezpieczeństwa baz danych jest opisana w regulaminie usługi).
  • Centrum Danych jest fizycznie chronione przed nieupoważnionym dostępem i czynnikami zewnętrznymi.
  • Wykorzystywany jest silnik baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2, z którego korzystają największe firmy na świecie, takie jak banki czy firmy ubezpieczeniowe.
  • Dane Klientów zabezpieczone są przed ewentualną ingerencją z zewnątrz oraz nieautoryzowanym dostępem wewnątrz sieci przez zastosowanie ścian ogniowych (ang. firewall).
  • Stosujemy nowoczesną technologię kryptografii - dane są szyfrowane przy użyciu 128- bitowego klucza SSL (Secure Socket Layer) i praktycznie są nie do przechwycenia przez osoby nieupoważnione.


Zawsze aktualne wersje oprogramowania

Dzięki usłudze Comarch iOPT!MA24 Klient wykorzystuje w codziennej pracy zawsze najnowsze i najbardziej aktualne wersje oprogramowania. Comarch, jako producent bierze na siebie odpowiedzialność nie tylko dostosowywania systemu do zmian w przepisach, ale również instalacji aktualnych wersji. Instalacje aktualizacji przeprowadzane są sprawnie i praktycznie niezauważalnie dla Klientów.

 

Opieka konsultantów Comarch oraz iComarch24

W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji Klientów pozostają konsultanci techniczni, z którymi można kontaktować się telefonicznie oraz drogą elektroniczną (e-mail).

 

Niskie wymagania sprzętowe

Do poprawnej pracy z Comarch iOPT!MA24 wystarczy komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows XP (SP3) lub nowszym oraz przeglądarką Internet Explorer w wersji 7.0 lub nowszej.

  ____________________________

 


____________________________