ERP XL

 ERP Optima ERP XL iOptima24 iSklep24 

Comarch CDN XL to wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny klasy ERP dedykowany średnim i dużym przedsiębiorstwom handlowym, produkcyjnym oraz usługowym. Wieloletnie doświadczenie Comarch na rynku systemów do zarządzania przejawia się w Systemie doskonałym dopasowaniem funkcjonalności do  oczekiwań wielu branż. Szczególnie zindywidualizowane potrzeby klientów są realizowane dzięki bogatym możliwościom parametryzacji i konfiguracji systemu.  

 

Funkcjonalność

System ułatwia pracę zarówno firmom działającym w jednej lokalizacji, jak i wieloodziałowym przedsiębiorstwom o rozproszonej strukturze. Wdrożenie Comarch CDN XL to korzyści dla całej firmy – zarówno prezesów i kadry zarządzającej, jak i szeregowych pracowników. Każdy pracownik odczuje poprawę komfortu pracy, a codzienne obowiązki dzięki Systemowi staną się mniej uciążliwe. Oprogramowanie doskonale wspiera pracę przedstawicieli handlowych, akwizytorów oraz oddziałów przedsiębiorstwa. Comarch CDN XL pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z systemami EDI (Electronic Data Interchange), a także obsługę zamówień i sprzedaży internetowej (Pulpit Kontrahenta oraz Comarch i-Sklep24).

Comarch CDN XL kompleksowo wspiera wszystkie procesy zachodzące w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Za poszczególne funkcjonalności odpowiadają osobne moduły,  które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. System jest elastyczny – Klient sam decyduje, z których funkcjonalności chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu. Comarch CDN XL to nowoczesne połączenie bogatej funkcjonalności i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb. Elastyczność systemu umożliwia integracją z zewnętrznymi aplikacjami.

 

Comarch CDN XL to:

»  obsługa handlu mobilnego,

»  zarządzanie firmą wielodziałową i wielomagazynową o rozproszonej strukturze,

»  obsługa procesu produkcji od planowania i harmonogramowania, wykonania po wycenę,

»  obsługa sklepu internetowego Comarch i-Sklep24,

»  zarządzania zleceniami gwarancyjnymi, serwisowymi i remontowymi,

»  możliwość pracy w modelu usługowym Comarch CDN iXL24,

»  wspomaganie procesów decyzyjnych przy wykorzystaniu analiz controllingowych.

 

Comarch CDN XL to od kilku lat najczęściej kupowany system ERP w Polsce (wg raportu IDC, wg ilości nowych Klientów). Wybrało go już ponad 2 600 Klientów. Wysoką jakość i fukcjonalność potwierdzają liczne referencje i wyróżnienia.

  ____________________________

 


____________________________