ERP Optima


 ERP Optima ERP XL iOptima24 iSklep24 

Comarch ERP Optima to nowoczesny, zintegrowany, wielomodułowy program do zarządzania i księgowości dla małych i średnich firm różnych branż. Comarch ERP Optima usprawnia działanie firmy w kluczowych dla jej poprawnego funkcjonowania i rozwoju obszarach: Handel i usługi, Zarządzanie, Księgowość, rozliczenia i kadry. Program posiada także bogaty zestaw narzędzi dedykowanych dla biur rachunkowych. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. To potrzeba klienta decyduje o tym, jakie moduły i funkcjonalności programu będzie wykorzystywał w swojej pracy. W każdym momencie możliwe jest rozszerzenie instalacji o kolejne aplikacje. 

 

 

Funkcjonalność

Interfejs programu jest intuicyjny, ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Każdy użytkownik programu ma dostęp do skonfigurowanej przez siebie zakładki Informacje Bieżące, która jest doskonałym narzędziem informacyjnym i decyzyjnym. Dla użytkowników często pracujących z określoną grupą klientów przygotowane jest Okno Sprzedaży Dedykowanej. Rozwiązanie umożliwia generowanie dokumentów handlowych, przegląd stanu rozliczeń z kontrahentem, kontaktów i zadań CRM. Pozwala również na graficzną analizę sprzedaży.

Narzędziem usprawniającym szybką sprzedaż detaliczną jest specjalnie zaprojektowany moduł Comarch Optima Detal. To ergonomiczny interfejs współpracy z urządzeniami wspomagającymi sprzedaż, np.: ekranami dotykowymi, czytnikami kodów kreskowych.

Moduł Biuro Rachunkowe to kompletne i profesjonalne rozwiązanie zarządzające pracą biura. Moduł dostarcza szeregu dodatkowych funkcji, m.in.: kontrolę obiegu dokumentów i efektywności pracowników. Pozwala wykonywać seryjne operacje związane z wybranymi lub wszystkimi klientami biura. 

Dodatkowym atutem jest możliwość pracy na programie wynajmowanym od producenta w ramach usługi Comarch iOptima24. Użytkownik otrzymuje dostęp do wybranych funkcjonalności przez Internet, a program i dane są przechowywane w nowoczesnym i w pełni zabezpieczonym Centrum Danych Comarch.

 

Elastyczność

Comarch ERP Optima zaprojektowany jest z myślą o użytkownikach nie tylko zaawansowanych, ale i rozpoczynającym pracę z Comarch ERP Optima, którzy mogą skorzystać z kompleksowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi Comarch Asysta.

Budowa modułowa pozwala na elastyczne dopasowanie się programu do rosnących potrzeb firmy przez rozbudowę o kolejne elementy. Moduły są ze sobą w pełni zintegrowane, dlatego dane do programu wystarczy wprowadzić tylko jeden raz.

System jest kompatybilny z wieloma aplikacjami i urządzeniami zewnętrznymi.

 

 Comarch ERP Optima to:

  • możliwość pracy jednostanowiskowej lub w rozbudowanej sieci wewnętrznej,
  •  szeroki wachlarz wielowymiarowych analiz,
  • szybki dostęp do bieżących informacji,
  • pełna integracja z narzędziem umożliwiającym sprzedaż w Internecie Comarch iSklep24 
  • fachowa obsługa biura rachunkowego,
  • możliwość pracy w modelu usługowym Comarch iOptima24,
  • gwarancja zgodności z aktualnymi przepisami. 

 

Zaufanie, jakim obdarzyło Comarch ERP Optima już ponad 30 000 firm korzystających z tego systemu to efekt wieloletniego doświadczenia, konsekwentego doskonalenia produktu zgodnie z sugestiami klientów oraz wprowadzania aktualizacji programu pod kątem zgodności z ciągle zmieniającymi się przepisami. Specjalnie dla sowich klientów w ofercie Comarch znalazły się dodatkowe narzędzia usprawniające ich codzienną pracę i pozwalające na zwiększanie zysków i minimalizację kosztów.

Wysoką jakość programu Comarch ERP Optima potwierdzają liczne nagrody, takie jak: Godło TERAZ POLSKA przyznane w XIV edycji konkursu, rekomendacja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce czy Winning Customers Award w kategorii Small Business Solutions of the Year przyznawane przez firmę Microsoft.

  ____________________________

 


____________________________