ERP Optima ERP XL iOptima24 iSklep24 

Comarch jako lider na rynku oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem posiada w swojej ofercie oprogramowanie przeznaczone jest dla mikro, małych, średnich oraz dużych firm usługowych, handlowych oraz produkcyjnych. Bogata funkcjonalność tego oprogramowania, nowoczesność, wydajność i bieżące dostosowywanie do obowiązujących przepisów pozwala zwiększyć potencjał i efektywność działań każdej firmy na polskim i zagranicznych rynkach.

Wg niezależnych ekspertów systemy Comarch to najlepsze produkty na polskim rynku – w 2004 roku systemy CDN zostały nagrodzone godłem promocyjnym Teraz Polska, a program Comarch OPT!MA otrzymał rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Wysoką jakość oprogramowania Comarch potwierdza stale rosnąca liczba użytkowników. Aktualnie systemy Comarch używa ponad 70 000 przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Z pośród kilku linii produktów Comarch każde przedsiębiorstwo wybierze rozwiązanie idealne dla siebie.


Comarch OPT!MA to innowacyjny program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Usprawnia działanie firmy i ułatwia optymalne zarządzanie.

 

Comarch CDN XL to narzędzie, które może być z powodzeniem wykorzystywane w średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. To nowoczesne rozwiązanie klasy ERP przeznaczone jest dla firm, które pragną usprawnić procesy biznesowe na każdym szczeblu zarządzania.


Comarch ALTUM jest nowoczesną, inteligentną platformą ERP obsługującą kluczowe procesy biznesowe w firmie. Dedykowany średnim i dużym firmom handlowo-usługowym oraz sieciom handlowym. Rozwiązanie przeznaczone jest dla firm poszukujących ponadprzeciętnej elastyczności oraz dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb.

 

Comarch Retail to system do prowadzenia sprzedaży detalicznej pozwalający na kompleksowe i sprawne zarządzanie siecią handlu detalicznego, począwszy od centrali sieci handlowej poprzez zaplecze sklepu oraz punkt sprzedaży. Produkt kierowany jest do sieci detalicznych o strukturze rozproszonej.

 

Comarch iSklep24 to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający prowadzenie działań sprzedażowych w Internecie oraz posiadający wbudowane narzędzia promocji. Zapewnia pełną integrację z systemami do zarządzania - Comarch OPT!MA, Comarch CDN XL oraz Comarch ALTUM.

 

Comarch iOPT!MA24 to program do kompleksowego zarządzania dostępny przez Internet w modelu usługowym. Rozwiązanie dedykowane jest nowoczesnym i mobilnym przedsiębiorcom, którzy chcą mieć dostęp do danych oraz informacji niezależnie od miejsca pobytu i pory dnia, a także biurom rachunkowym i ich klientom.

 

Comarch Mobile to nowoczesna platforma, która umożliwia wykonywanie codziennej pracy za pomocą  urządzeń mobilnych. Dzięki jej wykorzystaniu menedżerowie mogą skutecznie zarządzać, a handlowcy sprawnie realizować swoje zadania przebywając poza biurem.

  ____________________________

 


____________________________